Pożegnanie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Pożegnanie

Postprzez iptis » 26 cze 2014, o 14:20

Nazywam się Ilona Miłosz, na pewno niektórzy z Was mnie znają...piszę, bo czas się pożegnać. Trudno ująć to w słowach, ale 11.06 odszedł nasz ukochany synuś Staś...11.07 skończyłby 3 latka. Serduszko nie wytrzymało operacji, która odbyła się za późno. Za późno znalazłam odpowiedniego lekarza, ale po co teraz o tym mówić.
Stasieniek był taki uroczy uwielbiał you tube sam szukał piosenek,najbardziej lubił "wyginam śmiało ciało" i "gangam style. Pięknie śpiewał sto lat również po angielsku. A na pytanie ile masz lat? zawsze odpowiadał "ctery". Dzien przed operacją powiedziałam mu że kupię mu piękny rowerek i zapytałam czy chce odpowiedział, że nie... Bardzo jest nam ciężko, wszystkie rzeczy Stasia leżą na swoim miejscu i trudno je schować... Mimo że miał zw i te wszystkie współistniejące choroby myślałam że wszystko się jakoś ułoży - niestety wyszło inaczej... Mam tylko nadzieję, ze był z nami szczęśliwy, a tam gdzie teraz jest będzie mu dobrze. Strasznie tęsknimy za nim, bo wypełniał nam cały dzień, a teraz jest tylko pustka...
Dziękuję wam za wszystko, za to że mogliśmy się znaleźć w tak cudownym gronie ludzi. Nie poddawajcie się i walczcie każdego dnia, bo Wasze dzieci nie pozwolą Wam na smutek. Tak też było u nas, a teraz jest bardzo smutno...
Ilona Miłosz mama Stasia :cry: :cry:
iptis
Nowy
Nowy

Re: Pożegnanie

Postprzez Ziutafiluta » 26 cze 2014, o 17:22

Tak bardzo, bardzo nam przykro! Łączymy się z Wami w bólu i tulimy do serca
Kasia Napora z rodziną
Ziutafiluta
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 26 cze 2014, o 18:34

Ilono strasznie mi przykro. Wiem, że słowa tutaj ulgi nie dadzą, a chciałoby się zrobić coś, co by ją przyniosło. Stasiek jest w Dobrych Rękach. Pamiętam o Was w modlitwie i mocno przytulam. Magda
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Aleksandra F » 26 cze 2014, o 19:40

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz czujecie. Za każdym razem gdy tracimy kogoś bliskiego cierpienie przesłania cały świat.
Pamiętajcie jednak o wszystkich szczęśliwych chwilach jakie dane Wam było ze Stasiem spędzić. On teraz jest w miejscu gdzie nic złego nie może go już spotkać.
Łącze się w bólu.
Ola Front z rodziną.
Aleksandra F
Moderator
Moderator

Postprzez anex » 27 cze 2014, o 07:20

Chciałabym napisać coś co przyniesie Ci ulgę w cierpieniu, ale chyba nie ma takich słów... i chociaż nie znałyśmy się osobiście silnie łączę się z Wami w bólu... jest mi tak bardzo przykro! :cry: :cry: :cry: pamiętaj, że nie rozstaliście się ze Stasiem na zawsze. Spotkacie się po drugiej stronie. Będę modliła się o siłę dla całej Waszej rodziny.
Ania
anex
Stażysta
Stażysta

Postprzez Marzena » 27 cze 2014, o 11:53

Nie ma słów które Cię pocieszą, ale pamiętaj że nie jesteś sama. Łaczymy się z Wami i współczujemy.

Marzena Darek i Wojtuś Wrzosek
Marzena
Nowy
Nowy

Postprzez Irek » 27 cze 2014, o 12:27

Przykro nam...bardzo...współczujemy i łaczymy się z Wami w bólu.
Aga i Irek
Irek
Stażysta
Stażysta

Postprzez Agnieszka i Adrian » 27 cze 2014, o 12:56

Bardzo współczujemy. Będziemy pamietać o Was w modlitwie.
Agnieszka i Andrzej
Agnieszka mama Adriana
Agnieszka i Adrian
Stażysta
Stażysta

Postprzez ania » 1 lip 2014, o 12:05

Bardzo współczujemy, w takich chwilach nie wiem co więcej mogłabym napisać. Jesteśmy z Wami, chociaż się nie znamy.

Anna Wilczyńska
ania
Nowy
Nowy

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa