Rodzinne spotkanie regionalne - Biskupiec 11.07.2015

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Rodzinne spotkanie regionalne - Biskupiec 11.07.2015

Postprzez Magda N. » 30 kwi 2015, o 08:07

Zapraszamy razem z Magdą Misiak na nasze rodzinne spotkanie osób z Zespołem Williamsa. Tym razem organizatorem jest Magda M., ja - czyli Magda N. - jestem sekretarką. Widzimy się w Biskupcu, w dobrym miejscu dla naszych dzieci. To miejsce tworzone przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu. Będziemy rozmawiać, razem jeść, bawić się i śmiać. Będziemy tez podpatrywać jakie pomysły na dorosłą przyszłość dla naszych dzieci mają rodzice i terapeuci z dużym doświadczeniem.
11 lipca spotkaj się z nami i TY - jeśli chcesz.
Nie musisz być członkiem Stowarzyszenia ZW żeby przyjechać. Jeśli znasz kogoś kto jest sam z ZW i potrzebuje wsparcia, zaproś Go.
O szczegółach będziemy informować.
Magda N.
Moderator
Moderator

Re: Rodzinne spotkanie regionalne - Biskupiec 11.07.2015

Postprzez Magda N. » 13 cze 2015, o 12:15

Kochani! Osoby, które przyjadą do Biskupca z daleka mogą mieć zapewniony darmowy nocleg. Dajcie znać jeśli chcecie z tego skorzystać.
To już niebawem :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 18 cze 2015, o 13:53

Dostaliśmy od sponsora kiełbaski także zostaje nam zadbanie o inny prowiant :) Spotykamy się w Hostelu przy Alei Róż 3 w Biskupcu już całkiem niedługo :)
Chętni do przygód na jeziorze niech przygotują sobie odpowiedni strój. Madzia Misiak obiecała nam rejs :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 9 lip 2015, o 20:50

Pogodę mamy jak zwykle mało pewną ale ponieważ jeszcze się nie zdarzyło żeby spadł na nas duży deszcz - jesteśmy pełni optymizmu. W razie czego mamy dach :) Czy jest ktoś chętny do zabrania węgla/brykietu?
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 11 lip 2015, o 21:48

Bardzo dobrze było was wszystkich zobaczyć znowu, a niektórych pierwszy raz :) To był fantastyczny czas! Madziu dziękuję za świetną organizację. Jarku pływanie z Tobą to czysta przyjemność :) Zdjęcia ze spotkania są na stronie wydarzenia na facebooku i niebawem (niektóre) znajdą się w aktualnościach na stronie Stowarzyszenia. Cmokam w czoła! Magda N.
Magda N.
Moderator
Moderator

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa