Turnus dla ZW kwiecień 2015

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: Turnus dla ZW kwiecień 2015

Postprzez malgoszcz » 13 lut 2015, o 18:57

Jest propozycja turnusu dla ZW na rok 2016, Ośrodek 12 Dębów:
*Tygodniowy 17-23.04.2016 (2500zł) lub
*Dwutygodniowy wakacyjny 21.08 - 03.09.2016 (5000zł).
Potrzebuję danych szacunkowych, aby zarezerwować dla nas konkretny termin. Proszę, żebyście w komentarzach wpisywali, który turnus Was bardziej interesuje. O wybranym terminie zdecyduje większa liczba głosów.
Proszę o zgłoszenia do końca miesiąca.
Jeżeli nie zbierzemy co najmniej 10 rodzin nie będę rezerwować dla nas turnusu.
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 13 lut 2015, o 19:57

Osoby rozliczające się z innych środków niż Fundacje prosimy o uregulowanie kosztów turnusu/ zjazdu na konto Stowarzyszenia najpóźniej do 20 marca 2015r.

Można wpłacać w dwóch ratach z zachowaniem ostatecznego terminu wpłaty. Brak wpłaty oznacza rezygnację z miejsca.

nr konta- 82 1440 1387 0000 0000 0709 0145
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 13 lut 2015, o 20:25

Na turnus zabieramy orzeczenie o niepełnosprawności, od lekarza skierowanie i zaświadczenie o stanie zdrowia wydane max 10 dni przed turnusem.
Załączniki
skierowanie  na turnus.png
skierowanie na turnus.png (111.87 KiB) Przeglądane 10380 razy
Zas o stanie zdrowia.jpg.jpg
Zas o stanie zdrowia.jpg.jpg (73.06 KiB) Przeglądane 10380 razy
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 19 mar 2015, o 21:20

Pewnie nie wszyscy z Was są aktywnymi użytkownikami Facebooka. Postanowiłam więc część informacji zamieścić także tutaj. Zbiorę je w jeden post, ostrzegam, może on się zrobić całkiem duży ;)

1. Sobotnie warsztaty muzyczne poprowadzone będą przez Fundacja Centrum Sztuki Integracja z Leszna.
Dla młodszych to zabawy rytmiczno-muzyczne oraz pląsy, a dla starszych zajęcia z wokalem i instrumentami. Będzie fajnie

2. Warsztaty plastyczne to też sobotnie zajęcia, z których każdy wyjdzie ze stworzoną przez siebie maskotką. Młodsi będą wypychać skarpety, starsi spróbują swoich sił z szyciem. To dopiero będzie zabawa

3. Z dodatkowych atrakcji podczas turnusu wymienię tylko: mini ZOO i spotkanie z policjantem. Ale to nie wszystko! Pozostałe niech zostaną moją tajemnicą

4. Podczas Zjazdu dodatkowymi atrakcjami będą: Straż Pożarna, Karetka Pogotowia, Animator "Pajko" oraz występ zespołu muzycznego. Jednak to nie wszystko, reszty jeszcze nie zdradzę

5. W niedzielę ostatniego dnia Zjazdu o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z p.Magdaleną Szochner-Siemińską (gościem z zeszłego roku- temat ubezwłasnowolnień os.ns.intelektualnie).
Pani Magda zaprezentuje nam temat mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych. Po wykładzie będzie możliwość zorganizowania "wycieczki" do takiego mieszkania, zobaczenie od wewnątrz jak to funkcjonuje.
Proszę o informację, ile osób byłoby zainteresowanych wyjazdem do Płocka w celu obejrzenia mieszkania.

6. PLAKAT!
Potrzebuję plakat w wersji elektronicznej na turnus i zjazd. Czy jest ktoś, kto może to dla nas zrobić?
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 25 mar 2015, o 21:44

UWAGA!!!

Są do rozdzielenia role na Zjazd- potrzebuję pomocy na sobotę:
- pisanie (ułożenie treści) i drukowanie podziękowań (drukarkę przywiozę własną);
- koordynowanie wolontariuszy;
- koordynowanie pokazu karetki i strażaków;
- ogarnianie sprzętu multimedialnego;
- chociaż po kilka zdjęć z imprez dziecięcych (każdego warsztatu, pokazów, klowna, koncertu);
- koordynowanie warsztatu muzycznego;
- koordynowanie warsztatu manualnego;
- koordynowanie warsztatu teatralnego.
Pisząc koordynowanie mam na myśli kontakt z prowadzącym, zadbanie o salę i ewentualnie bieżące potrzeby, podziękowania i pożegnanie.

Na razie wymyśliłam tyle, ale być może pojawi się jeszcze coś.
Bądźcie wyrozumiali, ja od 3 lat nie miałam możliwości posłuchać wykładów, a ostatnio nawet nie uczestniczyłam w Walnym- zajmowałam się zamykaniem wydarzeń i dziećmi w świetlicy...
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 27 mar 2015, o 12:37

Zrobimy sobie koszulki dla DOROSŁYCH z logo Stowarzyszenia na turnus i zjazd? Ola Front znalazła ofertę za ok 20zł. Kto chętny zamówienia z podaniem rozmiaru składajcie w komentarzu. Czas do PONIEDZIAŁKU TYLKO (30.03.2015r.) Emotikon smile
co wy na to?

Jeżeli już ktoś złożył zamówienie na fb niech tu nie ponawia ;)
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Poprzednia strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa