Spotkanie w Warszawie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Spotkanie w Warszawie

Postprzez Irek » 13 sie 2014, o 12:14

Wszystkie warszawskie rodziny z williamsikami zapraszamy na spotkanie. Jakieś pogaduchy, wymiana opinii i wspólne zabawy. Proponujemy 6 września w Hula Kula.
http://www.hulakula.com.pl/kontakt.html.
Proponujemy godzinę 11.00. Miejsce oczywiście do dyskusji, ale jest dosyć bezpieczne ze względu na pogodę. Oczywiście williamsiki z poza Warszawy też są bardzo serdecznie zaproszone:)

Rzucamy temat - macie propozycje, pomysły - piszcie...
Irek, Aga, Bolek
Irek
Stażysta
Stażysta

Re: Spotkanie w Warszawie

Postprzez Bereda » 18 sie 2014, o 16:35

Witam. Jestem mamą rocznego Stasia. Bardzo chętnie piszemy się na takie spotkanie, miejsce bez znaczenia ale mam propozycję, nie ja a właścicielka miejskiego zoo w Starej Miłosnej https://www.facebook.com/miejskiezoo?fref=ts . Rozmawiałam z nią o cenniku na takie spotkanie Williamsów i powiedział, że chciałaby aby co roku u niej organizować takie spotkanie ZA DARMO tzn zarezerwuje nam cały dzień (dzieci z ZW jak i ich zdrowe rodzeństwa z rodzicami nic nie płacą z wyjątkiem napoi czyli jeśli ktoś będzie chciał kawę lub herbatę to już odpłatnie). W tym roku już za późno aby zorganizować zamkniętą "imprezę" więc na przyszły rok prosi o kontakt wcześniej a w tym roku ma wolny termin 7.09 czyli w niedzielę bo 6.09 są zarezerwowane ur. jakiegoś 4latka, chyba, że nam nie przeszkadzało by zamieszanie innych dzieci i rodziców.
Podsumowując: jest propozycja zorganizowania spotkania w Starej Miłosnej za darmo, mamy do dyspozycji rzutnik z ekranem (DVD i pendrive), czas nieograniczony, z doświadczenia wiem, że i 13latkowie znajdują tam coś dla siebie jak i mój 11 miesięczny Stasiek, są stoliki dla dzieci w oddzielnej sali na poczęstunek i dla rodziców w głównej sali aby rozmawiać i jednocześnie obserwować maluchy (dzieci).
Jakiego miejsca nie wybierzecie to zapiszcie nas na listę osób, które będą na tym spotkaniu czyli 2 dorosłych, Staś z ZW i 2letnia Rozalka.
Pozdrawiam Ilona Bereda mama Stasia. (w razie pytań proszę o kontakt 502369926 lub
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 20 sie 2014, o 15:42

Zapomniałam napisać, że szefowa miejskiego zoo, poczęstunek dla dzieci bierze na własny rachunek czyli płacimy tylko za kawę lub herbatę (i możemy upiec ciasta, tort itp).
Czekam na odzew co wybieramy, bo już sama nie mogę się doczekać tego spotkania czy to w hulakula czy w m.zoo.
Pozdrawiam Bereda
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 21 sie 2014, o 15:35

Witam. Czyli postanowione...widzimy się 6.09 o godz. 11:00 w Miejskim ZOO w Starej Miłosnej przy ul. Aleje Piłsudskiego 4c. Właścicielka zaprasza Williamsów z rodzicami i rodzeństwem. Będzie poczęstunek dla dzieci, warsztaty plastyczno-techniczne (malowanie odlewów) i zabawa taneczne poprowadzona przez wyszkolone osoby (pląsy, zabawy ruchowe, piosenki itp.). Jeśli chodzi o nas rodziców to niech ktoś zrobi jakieś ciasto (ja zrobię sernik- bo to mi wychodzi ;) ), będziemy mieli do kawy, może tort dla wszystkich? Co tam uważacie. Obok jest McDonald's, KFC i pizza dojeżdża- jakbyśmy zgłodnieli. Mamy czas do 20:00 potem zamykają.

Trasa jadąc z Wawy:
Kierunek: Siedlce, Terespol, Mińsk Mazowiecki.
Mijamy las, dojeżdzamy do Starej Miłosnej, na 3 światłach (drugie skrzyżowanie) w lewo na Sulejówek, ok. 100m po prawej stronie jest cel (w pasażu).

Bereda mama Stasia
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Irek » 22 sie 2014, o 08:56

No i super!! My w trójkę jesteśmy na bank. Widzimy się 6.09.
Irek
Stażysta
Stażysta

Postprzez Marzena » 26 sie 2014, o 07:03

Witam

Czy możemy zapisać się na spotkanie?

Pozdrawiamy

Marzena mama 2 letniego Wojtusia
Marzena
Nowy
Nowy

Postprzez Bereda » 26 sie 2014, o 07:21

Witam. Ale pytanie...pewnie że tak :) im więcej tym lepiej.Osoby, które to organizują na pewno się ucieszą :). Spotkanie jest w Starej Miłosnej w "miejskim zoo" Aleja Piłsudskiego 4c- tak jak pisałam wyżej.
Ilona mama Stasia
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Marzena » 26 sie 2014, o 07:35

Ok. ciacho upieczemy no i weźmiemy je oczywiście ze sobą :)

Pozdrawiamy i do zobaczaczenia
Marzena
Nowy
Nowy

Postprzez Irek » 8 wrz 2014, o 10:37

Pierwszy „zjazd” rodzin warszawskich przechodzi do historii!! Pomysł małego spotkania w Warszawie, rozrósł się do całkiej okazałej imprezy. Przybyło aż 10 rodzin także z poza Warszawy, bo i ze Zduńskiej Woli oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Nasz dzieci miały do dyspozycji salę zabaw, stoliki z poczęstunkiem i dużo energii do szaleństw. Zostały przygotowane wspaniałe ciasta i tort z napisem zespół Williamsa i świeczkami, które nasze dzieci dzielnie zdmuchnęły. Dodatkowo czekała nas grupowa sesja fotograficzna, malowanie odlewów gipsowych oraz wspaniała drużyna harcerska, która zaprosiła dzieciaczki do zabawy na świeżym powietrzu. Przy wspólnych stołach mieliśmy okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, kontaktami i opowiedzieć swoją historię…oraz zjeść pizzę. Na zakończenie spotkania, które skończyło się dopiero przed 18tą na uczestników czekały drobne upominki. Chcielibyśmy podziękować każdemu kto pomógł przy organizacji tego spotkania: Ilonce, która zorganizowała miejsce, i wiele atrakcji, Pani Marii Maćkowiak z Miejskiego zoo, która bezinteresownie udostępniła salę i wspaniale nas ugościła, Kasi Komorowskiej za niewyczerpane pokłady energii i za to że o wszystkim pomyśli, Magdzie Worotniak za wielkie zaangażowanie w organizację i upominki muzyczne i wszystkim za rewelacyjne wypieki, chęć przyjechania, za obecność i otwartość! W przyszłym roku kontynuujemy nową tradycję, miejsce to samo – Miejskie zoo, termin wstępnie zaklepany to 29 sierpnia, więc wpisujcie już do kalendarzy!
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy, Aga i Irek
Irek
Stażysta
Stażysta

Postprzez Bereda » 8 wrz 2014, o 16:25

Drobiazg. My dziękujemy za przyjęcie nas do grona :). Dzięki Wam wiem, że jeśli będzie mi ciężko mogę zawsze Was pytać o poradę- wszyscy rodzice jesteście naprawdę wielcy i cieszę się, że Was poznałam.
Ja jeszcze chciałam podziękować mojej siostrze (Marcie-bo mam ich trochę) za pomoc w zorganizowaniu sali, za otuchy i dużą "działalność" w opiece nad moim synem, za zainteresowanie i dociekliwość. Za to, że zawsze jesteś kiedy poznaję nowych Williamsów, chociaż tym razem nie mogłaś pogadać bo pomagałaś za ladą. Dziękuję.
Bereda
Junior
Junior

Następna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa