Spotkanie w Warszawie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: Spotkanie w Warszawie

Postprzez Magda N. » 9 wrz 2014, o 17:39

Ależ fajnie się Wam udało zorganizować w jednym czasie i miejscu :) Mam nadzieję, że dołączymy do Was w przyszłym roku!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez aniakukulska1 » 4 lis 2014, o 15:25

Spotkanie cudowne :-) , nasze dzieciaki urocze !Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas :)
aniakukulska1
Nowy
Nowy

Postprzez Bereda » 22 mar 2015, o 20:46

Mam sprawę. Z Magdą myślałyśmy aby zrobić imprezę zamkniętą (w tym roku) tzn. aby nie było przez jakiś czas osób z zewnątrz, moglibyśmy wtedy puścić jakiś film albo prezentację itp a przede wszystkim nie martwilibyśmy się o dzieci, że gdzieś się zapodzieją albo, że z kimś wyjdą. Nie chciałabym narażać właścicielki M.zoo na koszta dodatkowe, więc myślałyśmy o znalezieniu sponsora. Koszt takiej imprezy tzn. rezerwacja sali na 2h wynosi 600zł, a na 4h to 1200zł. Co Wy na to? Po upływie tych godzin sala będzie nadal do naszej dyspozycji. I czy powinnam już zgłosić im, że planujemy zamknięcie aby nie rezerwowali terminu dla innych osób? Czy jeszcze poczekać? Nic nie wiem, miałam sama się tym zająć z pomocą Magdy ale Staś chciał inaczej :) jak zawsze zresztą. Jeśli będę w szpitalu to nic nie zdziałam. Ratujcie. Co Wy na to itd.

Bereda mama Stasia
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 29 kwi 2015, o 12:15

Kochani mam kilka informacji organizacyjnych tzn. właścicielka Miejskiego Zoo zorganizowała nam NIEODPŁATNĄ imprezę zamkniętą od 11:00 do 17:00 i będziemy tylko my Williamsy+ wiadomo rodziny. (Mimo wszystko jeśli ktoś znajdzie sponsora to oczywiście, chociaż w połowie oddamy pieniążki :)).
* Harcerze potwierdzili swoją obecność i Kasia chce jednego harcerza na małe dziecko aby na rzucone hasło wzięli swojego podopiecznego a my wszyscy razem usiądziemy bez latania za pociechami. Oczywiście harcerze mają w planach też przeprowadzenie zabaw itd.
* Pani z "fabryki cudów" da nam odlewy gipsowe do malowania.
* Możemy wnieść ciasta, sałatki, przekąski itp ale pamiętajcie o tym abyśmy jednak napoje i kawy oraz herbaty kupowali na miejscu- z grzeczności i chociaż w takiej formie się "odpłacimy" finansowo. Poza tym tam w regulaminie jest zakaz wnoszenia napoi więc, dostosujemy się do tego są soczki ze słomką, kubusie, cole, wody itd. (to nie dotyczy maluszków w fotelikach, które piją z butelki)
* Mamy do dyspozycji mikrofon :) rzutnik aby coś przedstawić, odtwarzacz płyt z głośnikami, stoliki z krzesłami, i całą salę zabaw dla siebie. I co najważniejsze w gronie najbliższych bez osób z zewnątrz :)
Pytanie: co chcielibyście jeszcze to załatwię? może jakiś pokaz czegoś? Dowódca raczej nie zgodzi się na wypożyczenie kilku czołgów ale pomyślcie, może coś prostszego a ja i tak zapytam go :) a może jednak się zgodzi?
To tyle co udało mi się załatwić.
Pozdrawiam i do zobaczenia 29.08.2015
Bereda
Junior
Junior

Postprzez malgoszcz » 30 kwi 2015, o 06:11

Ilonka! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych!!! Brawo, gratuluję! :)
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez Irek » 5 maja 2015, o 13:41

Ilonko,

Brawo, dziękujemy!
My ze swojej strony służymy pomocą.
Na pewno możemy załatwić książeczki i gazetki do paczek dla dzieci i baloniki. Może coś jeszcze, też jakieś gadżety dla harcerzy. Już mam doświadczenie w drukowaniu dyplomów:)
Dobrze byłoby stworzyć listę uczestników i zebrać wiek dzieci, żeby dobrać upominki.
Wiadomo, że dużo dzieje się spontanicznie, ale może też ustalimy sobie jakieś tematy, o których chcemy pogadać i potem je spiszemy i wymienimy się kontaktami do specjalistów itd.
Często część informacji przekazywanych w takich rozmowach potem się zapomina.
Pozdrawiamy ciepło!
Aga i Irek
Irek
Stażysta
Stażysta

Postprzez Bereda » 6 maja 2015, o 19:40

Rozmawiałam też z Panią z przedszkola i udostępni nam plac zabaw na dworze, jeśli pogoda dopisze :)
Pozdrawiam
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 6 sie 2015, o 17:28

Witam. Termin naszego spotkania powoli zbliża się, wiec na prośbę Katarzyny Komorowskiej, bardzo proszę o potwierdzanie swojej obecności na Kasi mejla: kat.komor.kk@gmail.com lub w prywatnej wiadomości na fb.
Poza tym we wcześniejszych postach jest napisane wszystko odnośnie wstępnej organizacji. Możemy wnieść wszystko (prócz napoi, które będą oczywiście dostępne na miejscu). Mikrofalówka jest aby odgrzać obiad dla maluchów i pamiętajcie, że mamy rzutnik- może macie coś ciekawego do puszczenia?
Tak czy siak :) piszcie do Kasi i mam nadzieję,że będzie nas spora grupka.
Pozdrawiam
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 27 sie 2015, o 19:08

Dla tych co jeszcze się zastanawiają, udało się zaprosić też p. Beatę- animatorkę, która przyjedzie pobawić się z naszymi pociechami, będą pompowane balony i jak pogoda NIEdopisze to pokaz dużych baniek mydlanych (jak będzie duszno to bańki nie wyjdą). Więcej już nie uda mi się zorganizować w tym roku.
p.s harcerze potwierdzili swoją obecność, odlewy do malowania już są u mnie i czekają.
Bereda
Junior
Junior

Postprzez Bereda » 31 sie 2015, o 08:48

Kochani- żałujcie, że Was nie było. Było 7 rodzin- jak zawsze cudowni i uśmiechnięci, za co Was uwielbiam i witamy małego Filipka z rodzicami i siostrzyczką, mamy nadzieję, że w przyszłym roku też będziecie.
Właścicielka przeszła najśmielsze nasze oczekiwania :) to osoba o wielkim sercu, za darmo zrobiła imprezę zamkniętą na 6h, dla naszych dzieci przygotowała poczęstunek, dla rodziców napoje udostępniła za darmo i jeszcze zrobiła niespodziankę dla Williamsów- piękny tort. Aż słów brakuje za tyle okazanego ciepła. I zaprosiła nas w przyszłym roku aby 3 spotkanie odbyło się również w miejskim zoo.
Była animatorka i harcerze ale jak się okazało to 6h w kulkach i całą salą dla dzieciaków- to jest za mało i nie chcieli z niej wychodzić aby się pobawić :) więc animatorce udało się popuszczać bańki mydlane i rozdać balony a wszystkie zabawy jakie przygotowała zabrała ze sobą :). Harcerze też próbowali i nawet parę chętnych wyszło ale okazali się bardzo pomocni w środku, każdy miał swojego podopiecznego i się nim "zajmował" +/- bo dzieci często jednak wracały do rodziców.
Ogólnie było świetnie, dziękujemy za prezenty dla naszych pociech: płyty, gazety, książki, odlewy. Jak zawsze Aga z Magdą nie zawiedli :) Kasię "pociąg przejechał" a mimo to przyjechała, rodzice Kuby, Julki i Filipka- noo nie wyobrażam sobie już spotkania bez tego składu i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej i dojadą te rodziny co w tym roku mieli być ale turnus jeszcze się nie skończył.
Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję w swoim imieniu :)
Bereda
Junior
Junior

Poprzednia strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa