Okulista

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Okulista

Postprzez Łukasz Szmygel » 7 kwi 2014, o 16:02

Moi Drodzy!

Zgodnie z obietnicą podaję kontakt do Pani doktor, która jest okulistą i chce badać nasze duże i małe dzieciaki.
Pamiętajcie, żeby na wizytę zabrać wszystkie dotychczasowe badania.
Poniżej namiary na przychodnię, gdzie pracuje Pani Doktor. Pamiętajcie o haśle "Zespół Williamsa".
Gdyby nie udało się Wam zarejestrować telefonicznie piszcie mailowo.

No i na koniec jako Wasz "ojciec" proszę nie wykończcie :) Pani Doktor, robi to z własnej dobrej woli.
Mam nadzieję, że sukcesywnie przebada Wszystkich i będzie naszym prywatnym fachowcem na skalę światową :D

Klinika Mediq
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo
tel. 22 774 26 40
faks 22 784 08 60
www.mediq.pl

mój mail: oqulista@gmail.com
dr Małgorzata Musiorska-Kulisiewicz
Łukasz Szmygel
Junior
Junior

Re: Okulista

Postprzez Agulika » 15 maja 2014, o 21:21

Drodzy Rodzice,
Pani dr Musiorska-Kulisiewicz zaproponowała, żebyśmy dzwoniąc do rejestracji podawali hasło "zespół Williamsa" i wtedy Nasze dzieci będą dopisywane do zamkniętej już listy wizyt na NFZ na ten rok. Pani doktor przyjmuje na NFZ 2 razy w tygodniu i zgodziła się na zapisanie jednego dziecka na jeden dzień wizyt. My jesteśmy po dwóch wizytach w Legionowie i jesteśmy bardzo zadowoleni z kompetencji i fachowości pani doktor. Oby tylko Filip zechciał jeszcze nosić okulary... :) Pozdrawiam!
Agulika
Stażysta
Stażysta

Re: Okulista

Postprzez fison » 18 cze 2014, o 06:20

Drodzy Rodzice,
w związku tym,ze dochodzą mnie słuchy iz mimo próśb panie z rejestracji nie reagują na hasło Zespoł Williamsa w razie problemów z zapisem proszę o kontakt mailowy.
Serdecznie pozdrawiam
Malgorzata Musiorska-Kulisiewicz
oqulista@gmail.com
fison
Nowy
Nowy

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa