turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Postprzez Irek » 4 kwi 2014, o 14:25

Od nas dwa słowa...
Jechaliśmy na turnus i zjazd z dużymi obawami... Mimo, że nasz Bolek ma ponad 2 lata, a dowiedzieliśmy się o jego chorobie jak miał miesiąc, to nadal jesteśmy na początku trudnej drogi do adaptacji i oswajania jego choroby. Byliśmy nowi, a zostaliśmy przyjęci z dużą otwartością i troską za co dziękujemy. Dla nas najważniejszym bonusem tego wyjazdu byli ludzie - dzieci i ich rodzice, których spotkaliśmy (przy okazji dziękujemy za rozmowy - na poważne i te mniej poważne tematy ;) ). Kolejna rzecz, która zrobiła na nas wrażenie do bardzo sprawna organizacja i bogaty program. Momentami wydawało się nawet, ze wszystkiego jest za dużo, ale pewnie dlatego, że nasz synek jest mały i dla niego taka porcja wrażeń i zadań do wykonania była mega wyzwaniem. Dla nas najciekawsze były zajęcia muzyczne oraz wykłady, których - mamy wrażenie - powinno być jeszcze więcej. Choc naprawdę było ich sporo, to były bardzo ciekawe. Myślę, że warto po wykładach organizować spotkania z lekarzami w celu indywidualnych konsultacji wyników dziecka i problemów jak w przypadku lekarza okulisty. Może warto Panią okulistkę zaprosić też za rok, bo pewnie już będzie miała większe doświadczenie z ZW, gdyż dużo rodziców wyraziło chęć zapisania się do niej na wizytę. Bardzo ciekawe są wszelkie wykłady dotyczące diety i tzw przyszłości. Informacje co Państwo może zapewnić, edukacja prawnicza i praktyczna - o co można walczyć w ośrodkach pomocy, w urzedach. Świetny pomysł z wolontariuszami, u który mogliśmy zostawić chłopaka na czas wykładów. Wszystkim organizatorom jeszcze raz dziękujemy za wykonaną tytaniczną pracę. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!
Aga, Irek i Bolek
Irek
Stażysta
Stażysta

Re: turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Postprzez malgoszcz » 13 kwi 2014, o 20:16

ostatni dzień turnusu :)
Załączniki
IMG_9859.JPG
IMG_9859.JPG (91.17 KiB) Przeglądane 12588 razy
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Zaliczki za Turnus

Postprzez Łukasz Szmygel » 22 maja 2014, o 10:29

Moi Drodzy!

Wiem, że osoby, których koszt udziału w Turnusie pokrywały Fundacje nie otrzymały jeszcze zwrotu zaliczki.
Pamiętam o Was, ale fizycznie nie mam kiedy tego zrobić.
Potrzebuję kilku godzin, aby powprowadzać Wasze numery kont i wysłać przelewy,ale aktualnie nie mam czasu tego zrobić.
Postaram się uregulować sprawę jak najszybciej.

Prezes
Łukasz Szmygel
Junior
Junior

Poprzednia strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa