turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Postprzez malgoszcz » 22 sie 2013, o 19:58

Witajcie!
Jest propozycja potwierdzona w Ośrodku "12 Dębów" w Zaździerzu n/t zorganizowania tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego dla naszych dzieci w terminie 23-29.III.2014r. Byłoby to około 20 godzin różnych terapii na każde dziecko. Basen dostępny dla uczestników od 8 do 22. Przybliżony koszt turnusu na dzień dzisiejszy dla dziecka z 1 opiekunem to kwota 2300zł. Dodatkowa osoba na turnusie około 600 zł. Podane kwoty są orientacyjne. Liczymy na jakiś sponsorów :). Stowarzyszenie też chce dołożyć ze swoich środków co nieco do tego przedsięwzięcia. Koszt będzie można rozliczyć z subkonta dziecka (1%).

W dniach 28-30.III.2014 w tym samym miejscu odbyłby się IV Ogólnopolski Naukowo-Edukacyjny Zjazd dla rodzin z ZW.

REZERWUJCIE TERMINY!!!
Z czasem pojawią się kolejne informacje.
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Re: turnus rehabilitacyjny dla osób z ZW oraz IV Zjazd

Postprzez Agata » 3 wrz 2013, o 17:03

gdzie mamy rezerwować terminy :? na forum ,czy w 12 dębach i powołać się na zjazd ?
Agata mama Maćka
Agata
Junior
Junior

Postprzez malgoszcz » 6 wrz 2013, o 14:58

Moi drodzy!
Prosimy o cierpliwość. Szukamy osoby chętnej do przyjmowania zgłoszeń. Gdy tylko wszystko zostanie dograne rozpoczniemy rejestrację.
Zgłoszenia będzie trzeba skierować do nas, a my całą listę przekażemy ośrodkowi.
Ciepło pozdrawiam. :)
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez Agulika » 6 wrz 2013, o 22:10

Witajcie, ponieważ wątek turnusu rehabilitacyjnego dla osób z ZW podjęłam już w styczniu tego roku, posiadam wstępną listę zainteresowanych uczestnictwem w turnusie i zjeździe. Mieszkam 17 km od ośrodka, zaś od kierownictwa zaledwie 500 m., dlatego chciałam pomóc w zorganizowaniu tego turnusu. Teraz widzę, że pojawił się nowy wątek pod tym samym tytułem i że poszukujecie osobę chętną do przyjmowania zgłoszeń... Jak mam to rozumieć? Widocznie moje zaangażowanie i chęć pomocy (nie jestem doświadczona w organizowaniu tego typu spotkań, ale się starałam) jest nieodpowiednia. Proszę wskazać organizatorów, to przekażę wstępną listę chętnych.
Pozdrawiam forumowiczów!
Agnieszka, mama Filipka
Agulika
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 7 wrz 2013, o 09:24

Ponieważ zrobiło się małe zamieszanie z postami dotyczącymi turnusu połączyłam wątki żeby każdy miał jasność. Myślę, że się zgodzicie w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie!!! Agnieszko jesteś fantastycznym organizatorem, mam nadzieję, że nadal będziesz nas pilotować w tej kwestii!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez malgoszcz » 8 wrz 2013, o 11:50

Ogromnie się cieszymy z każdej osoby, która chce być aktywna i włączać się do życia naszego Stowarzyszenia. Agnieszko będziemy wdzięczni, jeżeli podejmiesz się rejestracji uczestników i kontaktu z hotelem w tej sprawie.
Jeżeli wyrazisz na to zgodę, prosimy o informację. I z góry dziękujemy za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez teresa2874 » 8 wrz 2013, o 18:45

Witam! Po przeczytaniu ostatnich postów ,związku z turnusem i następnym zjazdem w 2014r ,rozumiem ze to u pani trzeba zarezerwowac miejsce ,nie wiem czy dobrze zrozumiłam .Jeśli tak to jestem zainteresowana takim turnusem,jestem matka 4 letniego elfika .Proszę o odpowiedz i serdecznie pozdrawiam Teresa Zadworna :)
teresa2874
Nowy
Nowy

Postprzez mama Nikosia » 10 wrz 2013, o 12:44

Witam, jestem mamą 2 letniego Nikosia i również chcemy się zapisać na ten turnus i zjazd.
Pozdrawiam.
mama Nikosia
Nowy
Nowy

Postprzez Agulika » 11 wrz 2013, o 21:01

Witajcie, dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że z Waszym udziałem podołam powierzonemu mi zadaniu. Ponieważ dużej części z Was, rodziców, nie znam, bardzo proszę o mailowy kontakt ze mną. Na razie zbieramy wstępną listę chętnych. Wyślijcie mi, proszę, swoje dane: imię i nazwisko opiekuna i dziecka oraz telefon kontaktowy. Mój adres: agnieszka.kosowska@poczta.fm
Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, propozycje, piszcie na forum. Do mnie zgłosiła się np. terapeutka, którą znamy z turnusów w ACentrum, a która chciałaby prowadzić zajęcia z naszymi dzieciaczkami metodą Cieszyńskiej. Niektórzy z Was Ją poznali. Nazywa się Magda Szymczak, na co dzień, oprócz pracy jako terapeuta w gdańskim stowarzyszeniu, jest opiekunką, a jednocześnie pedagogiem małej Asi-dziewczynki z ZD. Na turnusie organizowanym przez ACentrum prowadziła Ona zajęcia z terapii ręki oraz grupowe zajęcia ruchowe. Parę osób z Was poznało Ją w lipcu. Co Wy na to, aby zatrudnić Magdę na tydzień zajęć dla naszych dzieci? Piszcie, co uważacie. Każda opinia jest cenna. W ośrodku 12 Dębów są oczywiście terapeuci, z których usług korzystamy, z którymi zajęcia będą miały w cenie Nasze dzieci.
Czekam na głosy od Was oraz maile z danymi.
Pozdrawiam!
Agulika
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 25 wrz 2013, o 08:16

Agnieszko czy Magda prowadziłaby dodatkowe zajęcia?? Dobrze rozumiem? Terapia ręki byłaby super!!!
Małgosia Szczucińska zaproponowała żebyśmy warsztaty bębnowe zrobili na tym zjeździe. Znalazłam człowieka, który do nas dojedzie. Wyjdzie duuuuużo taniej niż gdybyśmy mieli organizować osobny wyjazd, na przetarcie szlaków i sprawdzenie czy dzieciakom będzie się podobało w sam raz. Szczegóły w zakładce dotyczącej warsztatów bębnowych.
Magda N.
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa