pomysły na nasz zjazd kwietniowy 12-14

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

pomysły na nasz zjazd kwietniowy 12-14

Postprzez malgoszcz » 4 mar 2013, o 11:25

Słuchajcie, przeczytałam
http://nadziejawgenach.pl/bransoletki_nadziei/

i pomyślałam, żeby zrobić taki warsztat biżuteryjny dla starszych dzieci na naszym zjeździe 12-14kwietnia 2013r.

Czy jest ktoś, kto mógłby postarać się o materiały potrzebne do wykonania takich bransoletek???
sznutki, kotaliki, blaszki, wisiorki itd...
A może ktoś z Was ma takie zdolności i mógłby koordynować pracę dzieciaków?

W planach także warsztat sztuki makijażu dla starszych dzieci- może i tu ktoś z Was mógłby pomóc w zgromadzeniu materiałów (kosmetyki)? może jest ktoś chętny do pomocy osobie prowadzącej (prawdopodobnie będzie nią właścicielka salonu piękności).
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Re: pomysły na nasz zjazd kwietniowy 12-14

Postprzez Aleksandra F » 5 mar 2013, o 19:27

Na pewno podczas Zjazdu odbędzie się sesja zdjęciowa, która pomoże w realizacji spotu filmowego o Stowarzyszeniu ZW.
pozdrawiam ;-)
Aleksandra F
Moderator
Moderator

Postprzez Aleksandra F » 7 mar 2013, o 19:54

Dla chłopców proponuje turniej darta i piłkarzyków - o ile piłkarzyki są w hotelu. Ja moge dostarczyć elektronicznego darta - strzałki są bez igieł :-P
Aleksandra F
Moderator
Moderator

Postprzez anex » 8 mar 2013, o 14:05

Jeśli chodzi o kosmetyki na warsztat sztuki makijażu to mogę zabrać swoje kosmetyki, może nie mam ich nie wiadomo ile, ale znajdą się podkłady, kolorowe cienie, jakieś kredki czy eyeliner :D
mogę zabrać również kosmetyki do demakijażu, waciki, patyczki. Nie wiem czy zajęcia mają obejmować tylko naukę makijażu. Bo jeśli ma być także, np. malowanie paznokci mogę wziąć trochę lakierów ;)
Swoją drogą myslę, że wszystkie mamuśki mogą pomóc :)
Każda na pewno ma w swojej kosmetyczce coś co mogłoby się przydać na takich zajęciach :)

A jeżeli chodzi o bransoletki to nie wiem czy odwiedzacie takie sklepy jak "wszystko po 5 zł". Może w takich sklepikach można będzie dostać różnego rodzaju koraliki, przywieszki itd. Ja poszukam i popytam w sklepikach w swojej miejscowości.
anex
Stażysta
Stażysta

Postprzez malgoszcz » 8 mar 2013, o 15:28

Jest (był w zeszłym roku) stół do bilarda, ping ponga i piłkarzyki. Potrzebny TATUŚ do obstawienia tych zawodów? Kto chętny???

Oluś weź darta, jak nie dla chłopców to dla ojców z pewnością się przyda ;)

Wciąż szukamy sponsorów na wyposażenie nas w kosmetyki i koraliki. Wysłałam ze 100 maili. Może znajdzie się ktoś, kto zechce nam pomóc non profit. Nie mniej bierzcie dziewczyny swoje zapasy jeżeli tylko macie miejsce - najwyżej z nich nie skorzystamy :)

Poszukujemy kogoś, kto zechciałby udostępnić na zjazd konsolę XBOX czy PS- będzie pod opieką kogoś dorosłego, cel- zawody (np.sportowe, taneczne, zręcznościowe).
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez malgoszcz » 13 mar 2013, o 19:17

Jest duże prawdopodobieństwo, ze odwiedzi nas chór szkolny ze Szkoły Podstawowej w Witkowie.
Będą warsztaty rytmiczno- umuzykalniające dla wszystkich chętnych.
W sobotę odbędą się warsztaty dla dzieci z podziałem na grupy wiekowe (zabawy dla maluchów, konstruktywne zabawki LUKKA, bransoletki nadziei, makijaż, mini zawody sportowe).
Jest duże prawdopodobieństwo, ze odwiedzi nas ekipa Harleyowców (coś dla starszych chłopców)- w niedalekim oddaleniu od hotelu, tak by nie wystraszyć maluchów.
Będą badania genetyczne w kierunku określenia ilu genów brakuje.
I wiele innych ciekawych przedsięwzięć.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa