KONKURS!!!!!!!

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

KONKURS!!!!!!!

Postprzez Aleksandra F » 4 wrz 2012, o 20:51

KONKURS NA HASŁO PROMUJĄCE STOWARZYSZENIE ZESPOŁU WILLIAMSA

Konkurs polega na wymyśleniu i przesłaniu na podany w regulaminie adres mailowy hasła, które będzie promowało Stowarzyszenie Zespołu Williamsa i sam Zespół Williamsa.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się ze stroną Stowarzyszenia (w chwili obecnej pod starą nazwą "Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Williamsa") http://www.zespolwilliamsa.org oraz akceptacja regulaminu.

Obrazek

REGULAMIN KONKURSU

I Organizator konkursu i czas trwania

1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Zespołu Williamsa ( zwane dalej Stowarzyszeniem lub Organizatorem) z siedzibą w Gdańsku KRS 0000296776.
2. Hasła konkursowe można nadsyłać do 31 października 2012 (do godziny 23:59) na adres mailowy: ola_front@poczta.onet.pl
3. Hasła nadesłane po terminie nie wezmą udziału w Konkursie.
4. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 15 listopada 2012 roku na forum Stowarzyszenia i na profilu facebookowym Stowarzyszenia.
5. Konkurs ma zasięg międzynarodowy.

II Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie

1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba (zwana dalej Uczestnikiem), która spełnia łącznie następujące warunki:
- zapoznała się z treścią regulaminu i akceptuje go w całości i bezwarunkowo,
- spełnia inne warunki określone w niniejszym regulaminie.
2. Przedmiotem Konkursu jest najlepsze hasło przeznaczone do zamieszczania na ulotkach, plakatach i wszelkich formach promocji w ramach rozpowszechniania informacji o Stowarzyszeniu i Zespole Williamsa. Dotyczy to również promocji w mediach. Przyznana nagroda jest równoznaczna z przekazaniem praw do publikacji zwycięskich haseł.
3. Nie ma ograniczenia co do ilości zgłaszanych haseł.
4. Zgłaszane hasła muszą być krótkie i zwięzłe.
5. Hasła konkursowe należy przesyłać pod podany adres mailowy, wypełnione w jęzuku polskim.
6. Zgłaszane hasła nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.
7. Wzięcie udziału w Konkursie nie oznacza zgody Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora. Zwycięzcy zostaną powiadomieni za pomocą wiadomości e-mail wysłanej pod adres, z którego wyślą hasła.
8. Nadesłanie hasła jest tożsame z oświadczeniem Uczestnika, że hasło stanowi jego indywidualną i całkowicie oryginalną twórczość, że Uczestnik posiada do niego pełnię praw autorskich oraz, że hasło nie jest w jakikolwiek sposób obciążone prawami ustanowionymi na rzecz osób trzecich, w żadnej swojej części nie stanowi plagiatu, nie jest kopią lub fragmentem jakichkolwiek innych dzieł.
9. UWAGA: udział w konkursie jest bezpłatny - nie są pobierane opłaty za zgłoszenie hasła.
10.Zgłoszenie hasła na konkurs oznacza akcpetację regulaminu konkursu w tym zwłaszcza akcpetację nagrody jako opłaty za przekazanie praw do używania hasła zgodnie z punktem II podpunktem 2.

III Komisja Konkursowa

1. Hasła zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową, w której skład wchodzą Członkowie Zarządu Stowarzyszenia Zespołu Williamsa.
2. W swoich decyzjach Komisja Konkursowa jest całkowicie autonomiczna, a jej decyzja jest ostateczna i niepodważalna.

IV Nagrody

1. Organizator przyzna nagrody w postaci gadżetów reklamowych Stowarzyszenia.
Organizator zastrzega sobie możliwość nie przyznania nagrody w momencie gdy żadne nadesłane hasło nie spełni oczekiwań Komisji Konkursowej.

V Postanowienia końcowe

1. Przez udział w Konkursie Uczestnik przenosi pełnię praw do użytkowania hasła na Stowarzyszenie Zespołu Williamsa.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez osoby trzecie lub przez innych Uczestników nieprawdziwych i/lub niepełnych informacji o Konkursie oraz za szkody spowodowane podaniem błędnych lub nieaktualnych danych i/lub oświadczeń przez Uczestników.
3. W szczególności Uczestnik odpowiada za naruszenie dóbr osobistych, praw autorskich, praw pokrewnych i zależnych osób trzecich w projektach haseł oraz zobowiązany jest do pokrycia wszelkich kosztów obrony praw Organizatora związanych z takim naruszeniem oraz zaspokojenia roszczeń poszkodowanych.
4. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.
Aleksandra F
Moderator
Moderator

Re: KONKURS!!!!!!!

Postprzez Aleksandra F » 15 lis 2012, o 21:47

Moi Drodzy z przyjemnością ogłaszam wyniki naszego konkursu!!!
Zarząd zadecydował ;-)

I MIEJSCE zdobyła
Pani Ewa K. za hasła:
Bogatsze życie z utraconym genem.
oraz
Mówią o nas Dzieci Elfy

Zarząd po zastanowieniu postanowił połączyć oba hasła w jedno.

Wyróżnienia otrzymują:
Pani Magdalena N. za hasło:

Kocham ludzi,
jestem wrażliwy,
otwarty,
zdolny,
twórczy,
jestem piękny
- mam Zespół Williamsa.

oraz Pani Agnieszka B. za hasło:

My wiemy co znaczy uprzejmość , radość z niczego, pasja muzyczna i empatia , my mamy dzieci z Zespołem Williamsa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Aleksandra F
Moderator
Moderator

Re: KONKURS!!!!!!!

Postprzez Irek » 19 lis 2012, o 14:37

Kocham ludzi,
jestem wrażliwy,
otwarty,
zdolny,
twórczy,
jestem piękny