zjazd w Skorzęcinie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

zjazd w Skorzęcinie

Postprzez Natalia&Maksio » 19 mar 2012, o 08:49

Witam wszystkich
Chciałabym serdecznie podziękować organizatorom i rodzinom za ten cudowny weekend w Skorzęcinie. W związku z tym, że pierwszy raz braliśmy udział w spotkaniu rodzin Williamsików nie wiedzieliśmy jak to będzie. Organizacja, bardzo przydatne wykłady, film, który dostarczył wielu wzruszeń (do łez) a przede wszystkim przyjaźń i ciepło bijące od dzieciaczków i ich rodziców bardzo nam pomogły w szybkim zaaklimatyzowaniu się.
Pozdrawiam gorąco.
Ostatnio edytowano 19 mar 2012, o 19:50 przez Natalia&Maksio, łącznie edytowano 1 raz
Natalia mama Maksia
Natalia&Maksio
Junior
Junior

Re: zjazd w Skorzęcinie

Postprzez malgoszcz » 19 mar 2012, o 13:01

Wszystko co dobre... szybko się kończy!
Zawsze z wielkim utęsknieniem czekamy na te spotkania.

A gdzie się spotkamy za rok?
Może macie jakieś propozycje - miejsce, które pomieści około 150 osób?
A może są chętni, którzy chcieliby się włączyć w organizację? Zadań przy takim przedsięwzięciu jest naprawdę dużo - a rozłożone na "kilka rąk i głów" nie obciążą tak bardzo. Przy okazji mogą być lepiej dopilnowane :).

Wszelkie działania podejmowane przez Stowarzyszenie są działaniami dla naszych dzieci. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkie rodziny do współpracy.
Pozdrawiam serdecznie
----------
Małgorzata Szczucińska
malgoszcz
Senior
Senior

Postprzez Agnieszka i Adrian » 19 mar 2012, o 16:26

Oczywiście ,że powinno być rozłożone na kilka rąk i głów ! Jestem przekonana ,że jeśli nasz kochany Zarząd przydzieli zadania to nikt nie odmówi . Działajmy .:)
A za Skorzęcin dziękujemy. Znowu nowe doświadczenie zaliczone.
W sekrecie wam powiem ,że wolontariuszki ze Strzałkowa są zafascynowane dzieciakami z ZW i powiedziały ,że gdziekolwiek będzie następny Zjazd i będzie potrzebna pomoc one jadą !
Agnieszka mama Adriana
Agnieszka i Adrian
Stażysta
Stażysta

Postprzez MamaAmy » 19 mar 2012, o 22:17

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas - organizacja takiego spotkania to wielkie wyzwanie, a zatem szacunek dla organizatorów!
Myślę, że im bardziej wszyscy się poznajemy tym łatwiej będzie zorganizować kolejne spotkanie i chętnych do włączenia się w jego przygotowanie również będzie coraz więcej :P
Agnieszka
mama Amelki
MamaAmy
Stażysta
Stażysta

Postprzez Agata » 20 mar 2012, o 18:22

My również dziękujemy za zorganizowanie zjazdu. Byliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni
Pozdrawiamy wszystkich, szczególnie organizatorów :)
Agata mama Maćka
Agata
Junior
Junior

Postprzez Łukasz Szmygel » 22 mar 2012, o 16:36

Poszukuję osoby chętnej, która napisałaby sprawozdania/artykuł z Konferencji, który moglibyśmy umieścić na stroni i nie tylko.
Można w tej sprawie kontaktować się ze mną i z wiceprezesami
Łukasz Szmygel
Junior
Junior

Postprzez Magda N. » 15 maja 2012, o 11:06

Dostał już ktoś z Was zwrot z fundacji za zjazd??? Dostałam dzisiaj wiadomość, że refundacja wstrzymana...Pieniądze wpłacaliśmy na konto Stowarzyszenia, a rachunek wystawił hotel i dane im się nie zgadzają :/ Pewnie będą chcieli potwierdzenie przelewu Stowarzyszenie - hotel. W ogóle to możliwe jest? Jeśli nie to upsss, nie zwrócą.
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Vitola » 16 maja 2012, o 08:38

My dostaliśmy. Fundacja chciała tylko od nas potwierdzenie wykonania przelewu, nie przeszkadzało im że był zrobiony na Stowarzyszenie ZW.

Pozdrawiam
...::: Witek :::...
Vitola
Administrator
Administrator

Postprzez patryk » 16 maja 2012, o 16:01

witam,
Magda gdyby był jakis problem to daj znać czego oczekuje fundacja, a postaramy sie to dostarczyć. Rozmawiałem nawet z hotelem i mogą w razie potrzeby też nam coś poświadczyć imiennie, czy przesłać potwierdzenie wpłynięcia środków.
Zapytaj co potrzebuje Twoja fundacja i daj znać mi na maila
Patryk
sajp@wp.pl
patryk
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 16 maja 2012, o 19:21

Dzięki, już pytałam w fundacji i dostałam dzisiaj odpowiedź. Mam wzór potwierdzenia wpłynięcia środków, który musi wypełnić hotel i będzie ok.
Magda N.
Moderator
Moderator

Następna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa