Spotkanie w Olsztynie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: Spotkanie w Olsztynie

Postprzez superredzi » 17 cze 2012, o 07:58

witam Madziu
my na pewno z Julią przyjedziemy. z tym placem zabaw to jest naprawdę udany pomysł, tylko czy pogoda nam dopisze, bo jak nie to zostaje nam twoje Madziu mieszkanie :) myśle o tym jedzeniu, że np. jakieś kanapeczki można zrobić z wędlinką. pełno teraz w ogródkach warzyw więc i sałatki mogą być. nasza Julia to i tak kaszki jje więc o jej menu nie trzeba sie martwić:). ale dla starszych dzieci to i o grilu wspomniałaś, może jakieś szaszłyki czy kiełbaska. ja na pewno ciasto z owocami jakieś zrobię, sezon na owoce będzie to akurat coś z owoców przywioze. myślałam o sałatce, ale jeszcze nie wiem jaką no i z dowozem nie będzie problemu bo mieszkamy niedaleko.
jeśli mogę w czymś pomóc to proszę powiedzieć. chętnie pomogę :)
Mama 1,4 rocznej Julii z Bartoszyc
superredzi
Junior
Junior

Postprzez magda171 » 15 lip 2012, o 12:35

Chetnie sie przylaczymy.Mieszkamy w Biskupcu wiec mamy blisko.Mozemy tez kogos przenocowac .Asia ma 24 lata wiecbedziecie mieli okazje pogadac z weterankami. Pozdrawiamy
magda171
Nowy
Nowy

Postprzez Ziutafiluta » 16 lip 2012, o 18:54

Super! Tylko czy Asia wytrzyma z tyloma maluchami? Mam nadzieję, że Paprotki z Kubą też będą, to byłoby dwoje doroslych williamsów. Do zobaczenia już wkrótce.
Mama Wojtka :)
Ziutafiluta
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 22 lip 2012, o 18:13

UWAGA!!! UWAGA!!! Spotkanie odbędzie się na osiedlowym placu zabaw, mamy oficjalne pozwolenie. Likusy, ul. Bałtycka, obok Warsztatów Terapii Zajęciowej. Czekam jeszcze na potwierdzenie dostępu do WC i sali, w której wyświetlimy film.
Kuba P. raczej będzie, na pewno ucieszy się, że dzieciaki obsiądą nie tylko Jego :D
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 22 lip 2012, o 18:22

Mam prośbę do wszystkich zdecydowanych na przyjazd żeby wysłali do mnie prywatną wiadomość z informacją ile osób przyjedzie, liczba dzieci, wiek również mile widziany. Chodzi o to żebyśmy mogli przewidzieć np. zapotrzebowanie na talerze, kubki... Dobrze byłoby także określić się kto co ze sobą zabierze. Jeśli ktoś nie chce, nie lubi, nie może zabrać nic do jedzenia czy picia to jednorazowe talerze, kubki, widelce czy noże mile widziane. Jeśli ktoś z Was posiada grill i mógłby go zabrać także proszę o informację. Jakoś to wszystko muszę skoordynować :D Pozdrawiam serdecznie!!!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 22 lip 2012, o 18:31

Tak mnożę te wpisy ale chciałam jeszcze napisać: bardzo się cieszę, że jest takie duże zainteresowanie spotkaniem, jeśli wszyscy dotrą będzie nas około 40 osób!!! Fajnie co?? :))))
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 1 sie 2012, o 16:37

Udało się!!! WTZ udostępni nam salę do obejrzenia filmu oraz WC :))))
Sprawa grilla nieaktualna, WTZ wypożyczy nam swój ogromny, który nakłada się na ognisko. Potrzebny chętny do obsługi.
Jakoś tak leniwie spływają Wasze propozycje, co kto przygotuje do jedzenia więc żeby Was ośmielić krótka lista potrzebnych rzeczy:
-kiełbaski lub coś innego co da się upiec,
-pieczywo,
-sałatka,
-woda mineralna lub inne napoje,
-jednorazowe:talerze, kubki, sztućce (widelce i noże),
-brykiet lub węgiel do grilla,
-jakieś ciasto,
-worki na śmieci,
-ketchup, musztarda,
-warzywa typu pomidor, ogórek,
-owoce???
To są moje propozycje. Do tej pory wiemy, że będzie trochę kanapek, bułeczek drożdżowych, skrzydełek, kilka plastrów karkówki, jakieś napoje, woda, sałatka, pieczywo i tort. Tort będzie ogromny i starczy dla wszystkich, pozostałe rzeczy są w mniejszych ilościach. Tak Was popędzam żeby się potem nie okazało, że wszyscy przywiozą to samo :D albo za dużo albo za mało :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam ze zniecierpliwieniem na spotkanie!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 10 sie 2012, o 08:30

Do zobaczenia jutro!!! Przywieźcie słońce i dobry nastrój :D
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 13 sie 2012, o 18:06

Dziękuję za fantastyczne spotkanie w ten weekend. Miło było Was wszystkich zobaczyć!!!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez magda171 » 13 sie 2012, o 18:44

Dzięki za wspaniałą sobotę.Zakochałam się w waszych dzieciach,Asia chyba bardziej w waszych mężach.Buziaki
magda171
Nowy
Nowy

Poprzednia stronaNastępna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa