Spotkanie w Olsztynie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: Spotkanie w Olsztynie

Postprzez Magda N. » 12 cze 2013, o 21:31

Okazało się, że gadżetów nie jest trochę tylko bardzo dużo :D Będą fajne prezenty :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 6 lip 2013, o 17:59

Mamy potwierdzenie, spotkanie odbędzie się w Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, ul.Turowskiego 1. Minus to brak wielgachnego grilla jakim dysponowaliśmy w zeszłym roku ale jesteśmy kreatywni więc głodni raczej nie będziemy ;)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Anulka » 6 lip 2013, o 20:50

Witam serdecznie.
Chciałabym potwierdzić przyjazd na zjazd pod koniec sierpnia w Olsztynie, jednak nie mam żadnego kontaktu poza forum.
Proszę o informacje gdzie mam potwierdzić nasze przybycie i ustalić szczegóły dotyczące spotkania.
Asia mama Ani z Iłowa
Anulka
Nowy
Nowy

Postprzez Magda N. » 7 lip 2013, o 17:28

Dziękuję za potwierdzenie :) Można pisać przez forum prywatną wiadomość do mnie lub aniela.nowakowska@gmail.com. Rodzina z Iłowa zapisana :)
Pozdrawiamy z turnusu rehabilitacyjnego w Muszynie!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 17 lip 2013, o 09:33

Na stronie w zakładce Aktualności pojawił się roboczy Plan Spotkania :) Proszę podajcie zaproszenie i nasze plany tym, którzy nie mają dostępu do internetu, a może chcieliby przyjechać. Proszę też o sugestie zmian, propozycje, pomysły :) Chodzi o to aby wszyscy czuli się dobrze. W Planie jest też czas na film, nie wiem jak wielu z nas go już widziało, wypowiedzcie się zatem czy chcecie aby był wyświetlony. Wiem, że w internecie można go już kupić za 5 zł z lektorem. My sprowadzaliśmy go jeszcze z USA i mamy tłumaczenie od Oli Front czyli z napisami.
Magda
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 18 lip 2013, o 08:44

Zgłosiło się już 16 rodzin :) Jeśli wszystkim uda się dotrzeć będzie wspaniale :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 13 sie 2013, o 08:12

Ruszam dzisiaj z zaproszeniami do Szpitala Dziecięcego, może ktoś się skusi i przyjdzie czegoś się dowiedzieć :)
Kolejnym naszym sponsorem jest Pan europoseł Krzysztof Lisek, w urzędzie miasta czeka karton do odebrania. Gdybyście znali kogoś kto zechciałby nas wspomóc finansowo to potrzeba nadal jest.
Ruszamy pełną parą z przygotowaniami, w przyszłym tygodniu będę mogła podać szczegóły. Myślcie co by tu do jedzenia przygotować :)
Wzory znaczków do druku wysyłam w tym tygodniu, muszę je tylko dopieścić. Powinny kosztować 1zł, maksymalnie 1,50zł za sztukę.
Ściskam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 20 sie 2013, o 07:34

Znaczki już są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 25 sie 2013, o 20:58

Kochani zgłaszajcie proszę propozycje, co kto chciałby przygotować do jedzenia, picia. Uzbierała się nas spora grupa, będzie wesoło :) Spodziewamy się odwiedzin terapeutów :) Na warsztaty zbiórka funduszy trwa ale nasze nadzieje nie więdną, mamy czas do wtorku. Znaczki Williamsowe będą po 1zł. Mamy ogromne wsparcie w pracownikach Zespołu Placówek Edukacyjnych!

20130820414.jpg
Wzory znaczków.
20130820414.jpg (706.9 KiB) Przeglądane 17815 razy

Mój numer tel. 500716023 - odpowiem na wszystkie pytania związane ze spotkaniem jeśli będę znała odpowiedzi ;)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 28 sie 2013, o 11:07

W piątek w Gazecie Olsztyńskiej kilka słów o naszym spotkaniu. wiem co mowiłam ale nie wiem co napiszą ;) z interpretacją bywa różnie :D
Magda N.
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa