Spotkanie w Olsztynie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Spotkanie w Olsztynie

Postprzez Magda N. » 11 cze 2012, o 19:02

W dniach 11-12 sierpnia 2012 r. w Olsztynie (u nas w domu- adres podam chętnym :)) odbędzie się nieoficjalne spotkanie rodzin, zapraszamy wszystkich chętnych :) Ze względu na brak możliwości zapewnienia wszystkim noclegu, zaproszenie to jest skierowane głównie do osób mieszkających w pobliżu Olsztyna ale jeśli ktoś chciałby przyjechać z daleka pomogę w znalezieniu kwatery (problemu z tym raczej nie będzie). Olsztyn to miasto wielu jezior i pięknych krajobrazów, my z jednej strony domu mamy las, a z drugiej dwa jeziora. O co nam chodzi??? Chcemy miło spędzić ze sobą czas, patrzeć jak nasze dzieci się razem bawią, rozmawiać, wymieniać doświadczeniami, dobrze zjeść :D Do tej pory takie spotkania odbyły się dwa razy i chyba wszyscy miło je wspominamy. To spotkanie czysto towarzyskie. Mamy nadzieję na dobrą pogodę i Waszą obecność.
Magdalena Nowakowska, mama Anieli
Magda N.
Moderator
Moderator

Re: Spotkanie w Olsztynie

Postprzez Agnieszka i Adrian » 12 cze 2012, o 12:05

Oj zazdroszcze Wam . Mnie zawsze takie spotkania napędzaja pozytywna energią. Bawcie sie dobrze. i pomyslcie ciepło o tych z środka Polski :)
Agnieszka mama Adriana
Agnieszka i Adrian
Stażysta
Stażysta

Postprzez MamaAmy » 12 cze 2012, o 13:26

Nigdy nie byliśmy w tamtych rejonach Polski bo do Olsztyna mamy daleko :( Nie skorzystamy więc z zaproszenia, ale bawcie sie dobrze!!! Kto wie, jeśli spotkania te będą kontynuowane może za rok nam sie uda do Was dołączyć :D
Agnieszka
mama Amelki
MamaAmy
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 12 cze 2012, o 17:40

Zapraszamy, zapraszamy!!!!! Dwa razy się udało, trzeci raz, wygląda na to, też się uda, więc i za rok powinniśmy się spotkać :D
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez superredzi » 15 cze 2012, o 19:06

witajcie
jestem mama 1,4 miesięcznej Julii. z chęcią skorzystamy ze spotkania
Mama 1,4 rocznej Julii z Bartoszyc
superredzi
Junior
Junior

Postprzez Magda N. » 15 cze 2012, o 20:25

Czekamy :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez w.rogowska » 16 cze 2012, o 10:36

My też wpadniemy w sobotę :-)
Mama Macieja :-)
w.rogowska
Nowy
Nowy

Postprzez Magda N. » 16 cze 2012, o 16:43

Nie robimy składki pieniężnej na to spotkanie. Każdy przywiezie coś do picia (kawa, sok, woda, kompot itp.) lub jedzenia (sałatka, warzywa, owoce, pieczywo, coś na grilla, ciasto), będą potrzebne jednorazowe talerzyki i kubki bo nie mam aż tylu w domu :D. Umówimy się konkretnie kto co chce przygotować jak będziemy wiedzieli ile osób przyjedzie. Jeśli ktoś już wie co chciałby zrobić lub kupić - piszcie. Na pewno zrobię duży tort ,co jeszcze nie wiem. Myślałam o zupie dla małych dzieciaków, jak myślicie?
Magda
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Ziutafiluta » 16 cze 2012, o 19:02

Madziu nie szalej z planami! W tym roku zapowiada się większe spotkanie, więc przemyśl, czy nie lepiej spotkać się gdzieś w plenerze, żebyśmy Ci mieszkania nie rozsadzili w szwach. Z tą zupą to nie jestem przekonana, bo nasze dzieci mają różnorakie i dziwaczne upodobania kulinarne, trudno utrafić w gust wszystkich :) Poza tym dla takiej ilości dzieci możesz nie mieć wystarczająco dużego garnka! Myślę, że wystarczą przekąski i to najlepiej takie łatwe do posprzątania z mebli i podłogi. Jeden - dwa dni na suchym prowiancie da się przeżyć, a zaoszczędzi Ci to czasu i pracy, zwłaszcza sprzątania po gościach.
Mama Wojtka :)
Ziutafiluta
Stażysta
Stażysta

Postprzez Magda N. » 16 cze 2012, o 19:35

:D Zobaczymy ile nas się uzbiera :D 30 osób mieści się w domu bez problemu, a przecież jest jeszcze podwórko, jeśli jednak trawnik okaże się zbyt mały porozmawiam z radą osiedla i wbijemy na drugą stronę ulicy na tzw. plac zabaw (tak się szumnie nazywa ale to boisko z miejscem na ognisko, jedną zabawką, ławkami i połacią trawy z drzewami) niestety nie ma tam WC :/ Co do zupy to faktycznie chyba mój największy garnek mógłby okazać się zbyt mały :D tak się głośno zastanawiałam :) Bałaganu się nie boję ale myślę, że w "planowaniu menu" trzeba raczej stawiać na to czego nie będzie trzeba odgrzewać bo możemy się w piekarniku nie pomieścić. Czyli faktycznie jakieś przekąski. Będę wdzięczna za kolejne sugestie, przecież chodzi o to żebyśmy się wszyscy dobrze razem czuli :))))
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Następna strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa