Spotkanie w Olsztynie

Forum Stowarzyszenia Osób z Zespołem Williamsa

Re: Spotkanie w Olsztynie

Postprzez Magda N. » 1 wrz 2013, o 12:36

Kochani dziękuje Wam bardzo za spotkanie, nie udało mi się ze wszystkimi porozmawiać dłużej niż minutę ale dobrze było Was zobaczyć!!!!!!!! Jedzenie przywieźliście pyszne!!!!
Przypomina mi się teraz mnóstwo spraw o których zapomniałam wczoraj. Jeśli ktoś czuł się "niedopieszczony" przepraszam. Liczę na Wasze sugestie w kwestii zmian/ulepszeń w organizacji na przyszłe lata. To bardzo ważne, ponieważ widzę tylko z jednej strony Dziękuję wszystkim rodzicom i znajomym, którzy dołożyli się do występu Hecy, Zespołowi Placówek Edukacyjnych za współorganizację i ogromne zaangażowanie pracowników, którzy sami zgłosili się do pomocy, ofiarowali nam swój czas i umiejętności. Dziękuję za wsparcie, przychylność i pozytywne nastawienie Pani Dyrektor Agnieszce Jabłonskiej. Grupie Cyrkowej Heca za cudowny występ, fantastyczne podejście do dzieci i wyrozumiałość Dziękuję także naszemu Stowarzyszeniu Zespołu Williamsa, które w znacznym stopniu dofinansowało warsztaty cyrkowe i sam występ Hecy oraz naszym sponsorom: PZU, GM Gadgets, Panu Krzysztofowi Liskowi - dzięki którym wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a osoby biorące udział w konkursach - piękne nagrody!!!!!!!!!!!
Wielkie, przeogromniaste - DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jutro w Gazecie Olsztyńskiej wzmianka o tym, że Spotkanie się odbyło. W piątek w dodatku do Gazety Olsztyńskiej - Reporterze - rozmowy z rodzicami, którzy udzielili wywiadów. Ktoś wie kiedy będziemy/byliśmy w Radio Olsztyn????????????
Proszę przesyłacie zdjęcia, które robiliście na Spotkaniu, oprócz pamiątki dla nas, są mi potrzebne aby wysłać Sponsorowi, który o to prosił.
Dziękuję za wszystko!!!!!!!
Czekam na kolejne spotkanie :) Zostało nam sporo słodyczy, których nie udało mi się Wam rozdać, zostało też trochę gadżetów. Jeśli macie pomysły na Spotkanie dajcie znać :)
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 8 maja 2014, o 10:54

Kochani! Wiem, że do wakacji mamy jeszcze sporo czasu ale już się doczekać nie mogę. Decyzja podjęta. W tym roku spotykamy się w sierpniu ale nie w Olsztynie. Co powiecie na wspólny piknik nad jeziorem???? Piękny Isąg, rzeka Pasłęka, która na zdjęciach zawsze wygląda jak namalowana farbami, las pełen jagód, grzybów, nawet bobry tu są!
Pelnik to mała miejscowość w gminie Łukta. Blisko stąd do Gietrzwałdu ze słynnym Sanktuarium i Karczmą Warmińską z pysznym jedzeniem :)
Spotykamy się po to, żeby porozmawiać, spędzić ze sobą czas w ładnym i przyjaznym miejscu, żeby się lepiej poznać i sobą nacieszyć. Zabieramy ze sobą coś do jedzenia i picia oraz wszystko to czego nam potrzeba na plaży. To plaża gminna więc dostępna dla wszystkich. My będziemy grupą zorganizowaną i mam nadzieję na zarezerwowanie z rana miejsca na grill. Są ławeczki, toalety w budynku, do tej pory zawsze był też ratownik, w wodzie jest wydzielony brodzik, przy plaży plac zabaw, boisko do siatkówki. Zachęciłam choć trochę??????? Zapraszamy 9 sierpnia, dajemy sobie czas od 10.00 do 18.00 czyli jak zwykle. Jeśli macie pytania, piszcie. Na FB utworzyłam wydarzenie, jeśli Cię nie zaprosiłam to tylko przeoczenie. Będziesz mile widziany/widziana. Jeśli się nie znamy to się poznamy :) ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 29 lip 2014, o 21:02

Zbieramy się na plażowy piknik! Zaczynamy 9 sierpnia o 10.00 na gminnej plaży w Pelniku. Szczegóły na FB lub u mnie pod numerem telefonu 500716023. Spotkanie bezpłatne, zabieramy ze sobą to, czego potrzebujemy nad jeziorem :) Atrakcją będziemy dla siebie wzajemnie :) Zapraszamy!!!
Magda N.
Moderator
Moderator

Postprzez Magda N. » 4 sie 2014, o 17:49

Spodziewamy się w Pelniku około 13 rodzin. Miejsce sprawdziliśmy i wszystko jest w porządku. Ważna informacja dla niezmotoryzowanych! PKS Ostróda rusza z dworca w Olsztynie o 8.50, o 9.00 jest Lipnicki spod Dekady, o 9.20 jest busik u Grzesia - rusza z przystanku naprzeciwko McDonalds (tego koło dworca). Powrotny ostatni do Olsztyna jest o 17.40. Do zobaczenia!! :mrgreen:
Magda N.
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

szafy wnękowe warszawa

Powrót do Zespół Williamsa